3D ijsjes als unieke giveaway
Zoals je vast weet draait alles op drukke events en beurzen om aandacht. Mensen lopen langs, scannen de stands en beslissen in een paar seconden of ze stoppen. En laat een uniek ijsje nou precies datgene zijn wat mensen wel laat stoppen. We kunnen de 3D ijsjes bijvoorbeeld maken in de vorm van jouw logo, mascotte of een product.
Wij maken van jouw idee een super leuk 3D ijsje. Ook heel leuk voor een productlancering waarbij je letterlijk je product uitdeelt, maar dan als ijsje. Of een campagne waarbij je vorm, kleur en smaak volledig laat aansluiten op je branding.
Je kunt het hele plaatje qua branding doortrekken, het kaartje achter de ijsjes kan namelijk ook helemaal bedrukt worden. Deze kun je bijvoorbeeld gebruiken voor een actie of activatie. Laat bezoekers een foto maken, iets delen op social media of een winactie starten. Zo wordt een simpel ijsje ineens een fantastische marketingtool.
Hoe de productie van 3D ijsjes in eigen vorm werkt
Een ijsje in eigen vorm klinkt leuk, en dat is het ook, maar in de praktijk komt er meer bij kijken dan je denkt.
Met onze jaren ervaring weten we precies waar je rekening mee moet houden. Niet elk logo is namelijk één-op-één geschikt om te vertalen naar een ijsje. Soms moeten we een ontwerp nét iets aanpassen zodat het stevig blijft en goed uit de mal komt. Ook kijken we kritisch naar kleuren, smaken en hoe het ijsje eruitziet als het eenmaal bevroren is.
Dat soort vragen nemen wij mee in het hele proces. Niet alleen om het mooi te maken, maar vooral om het te laten werken op jouw event.
Op basis van jouw ontwerp maken we een 3D-model, dat vervolgens dient als mal voor de ijsjes. De ijsmassa wordt in deze mal gegoten en daarna bevroren. Zodra het ijs klaar is, ontstaat er een strak en herkenbaar eindresultaat dat perfect aansluit op jouw ontwerp.
Hoe wij zorgen dat jouw ijsjes perfect op locatie aankomen
De ijsjes worden met vriestransport verzonden en bevroren op locatie geleverd, zodat ze direct klaar zijn om uit te delen. Zorg er dus voor dat er genoeg vriesruimte op locatie aanwezig is!
Wil je extra opvallen? Dan kun je ook gaan voor een opvallende vriesruimte. Denk aan een bedrukte vrieskist, een ijsbakfiets of een mooie ijston die volledig in jouw branding is uitgevoerd. Zo zorg je ervoor dat niet alleen het ijsje zelf opvalt, maar je hele stand of activatie.
👉 Ook een ijsjes laten maken die mensen naar jouw stand trekken?
Wil je opvallen op een beurs, event of winkelopening? Dan is dit precies het soort originele promotionele producten waarmee je het verschil maakt. Wij helpen je van idee tot uitvoering en zorgen dat alles klopt, van vorm en smaak tot logistiek en presentatie.
Neem contact met ons op en ontdek hoe we samen jouw merk kunnen vertalen naar een uniek en smakelijk stuk custom merchandise 🍦
❓ Veelgestelde vragen over 3D ijsjes in eigen vorm
Zijn 3D ijsjes in elke vorm te maken?
In principe kunnen we heel veel, maar niet elke vorm werkt één-op-één. Hele dunne lijnen of extreem kleine details kunnen bijvoorbeeld minder goed uit de mal komen of sneller breken. Daarom kijken we altijd eerst mee naar je ontwerp en optimaliseren we het waar nodig.
Hoe lang duurt het om ijsjes in eigen vorm te laten maken?
Over het algemeen is de levertijd zo'n 5 tot 6 weken, maar de productietijd hangt ook af van de complexiteit van het ontwerp en de oplage. Omdat we eerst een mal ontwikkelen, is het belangrijk om op tijd te starten, zeker in het voorjaar en de zomer, wanneer dit soort acties populair zijn. We adviseren je hier altijd eerlijk in, zodat je niet voor verrassingen komt te staan.
Kunnen we zelf de smaak en kleur bepalen?
Ja, absoluut. We hebben een breed assortiment aan standaard smaken en kleuren waar je uit kunt kiezen. Wil je iets heel specifieks dat perfect aansluit op je huisstijl of campagne? Dan kijken we samen naar de mogelijkheden voor maatwerk.
Smelten de ijsjes niet te snel tijdens een event?
Dit is een van de belangrijkste vragen, en terecht. De ijsjes worden bevroren geleverd en moeten dus tijdens een event goed gekoeld blijven.
Hoe worden de ijsjes geleverd?
De ijsjes worden bevroren op locatie geleverd. Het is dus belangrijk dat er een vriesvoorziening aanwezig is. Indien nodig kunnen wij ook meedenken of helpen met oplossingen zoals bedrukte vrieskisten, ijsbakfietsen of andere presentatiemiddelen.
Is dit geschikt voor grote events of beurzen?
Zeker. Juist op drukke events komt dit product goed tot zijn recht. We kunnen opschalen naar grotere aantallen en zorgen ervoor dat de kwaliteit en uitstraling consistent blijven. Daarbij denken we ook mee over logistiek en uitgifte. Als jouw event meerdere dagen duurt kunnen we bijvoorbeeld meerdere dagen leveren.
Kunnen we er een actie of campagne aan koppelen?
Ja, en dat raden we ook zeker aan. Denk aan een kaartje met QR-code, een social media winactie of een fotomoment. Zo maak je van het ijsje niet alleen een giveaway, maar een echte activatie.